fbpx

Zostań wolontariuszem na Festiwalu Conrada!

Już za niecały miesiąc (21 października) rozpocznie się 5. edycja Festiwalu Conrada, największego wydarzenie literackiego w Polsce. Tegoroczna edycja odbywać się będzie pod hasłem: Medium doskonałe. Zaproszenie na festiwal przyjęli m.in. Anne Applebaum, Tahar Ben Jelloun, Åsa Larsson, Claudio Magris, W. J. T. Mitchell, Cees Nooteboom, Nicolas Presl, Bracia Quay, Peter Sloterdijk, Marek Bieńczyk, Sylwia Chutnik, Filip Springer, Szczepan Twardoch oraz wielu innych. Po raz kolejny pisarze, artyści i czytelnicy będą uczestniczyć w rozmowach o literaturze podczas autorskich spotkań, dyskusji, warsztatów literackich i niezliczonych wydarzeń towarzyszących festiwalowi.

Krakowskie Biuro Festiwalowe poszukuje młodych, odpowiedzialnych, energicznych i kreatywnych ludzi, którzy będą chcieli współtworzyć zespół organizujący niezwykłe święto literatury. Wolontariusze festiwalu będą uczestniczyć w pracach nad przygotowaniem i przebiegiem wydarzenia, opiekować się gośćmi festiwalowymi, obsługiwać centrum Festiwalowe i miejsca spotkań.

Jeśli:
– znasz języki obce (zaawansowana znajomość języka angielskiego, mile widziane także inne języki);
– interesujesz się literaturą i jest ona dla Ciebie nieustanną przygodą;
– jesteś świadomym odbiorcą kultury i dlatego chcesz wziąć udział w jej współtworzeniu;
– chcesz przeżyć niezapomnianą przygodę, poznać znakomitych pisarzy, tłumaczy, porozmawiać z ciekawymi ludźmi;
– chcesz zdobyć bezcenne doświadczenia organizacyjne

wyślij swoje CV z dopiskiem Festiwal Conrada pod adres wolontariat@readingmalopolska.pl

Prosimy o dopisanie w dokumentacji aplikacyjnej następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Krakowskie Biuro Festiwalowe z siedzibą w Krakowie, ul. Olszańska 7 w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji zgodnie z warunkami określonymi w ustawie z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz.U z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).

Wyrażenie powyższej zgody jest dobrowolne, a wyrażającemu zgodę przysługuje prawo dostępu do jego danych osobowych przetwarzanych przez Krakowskie Biuro Festiwalowe na mocy niniejszej zgody, prawo ich zmiany i ich poprawiania.

Krakowskie Biuro Festiwalowe zastrzega, że aplikacje, w ramach których nie złożono powyższego oświadczenia o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych, nie będą uwzględniane przy procesie rekrutacji.

Wpisz szukaną frazę: