fbpx

Zdobądź tytuł krakowskiego Czytelnika Roku 2024!

Biblioteka Kraków zaprasza miłośników książek w każdym wieku do udziału w Konkursie Czytelnik Roku 2024. 

Udział w nim może wziąć każdy, kto posiada aktywną kartę Biblioteki Kraków. Uczestnik konkursu otrzyma  Paszport Czytelnika, w którym będzie zbierał pieczątki za przeczytane w ciągu roku książki i/lub audiobooki.

Zgodnie z regulaminem tytuł „Czytelnika Roku 2024” zdobędzie uczestnik, który do końca roku zbierze co najmniej 150 pieczątek za zwrócone książki i przynajmniej jedną pieczątkę za udział w bibliotecznej aktywności polecanej przez Bibliotekę Kraków. Do zdobycia jest również tytuł „Czytającego Rodzica”, adresowany do rodziców lub opiekunów prawnych dzieci do 6. roku, które zgłoszono do udziału w konkursie. W ubiegłorocznej odsłonie Konkursu wzięło udział blisko 1800 osób.

Konkurs trwa od 1 lutego do 31 grudnia br., a ogłoszenie jego wyników i wręczenie nagród, ufundowanych przez partnerów i organizatora przedsięwzięcia, nastąpi w marcu 2025 roku. Partnerami są: Galeria Bronowice, Wydawnictwo Literackie i Krakowski Teatr Scena STU oraz KBF – operator programu Kraków Miasto literatury UNESCO.

Pełny regulamin oraz bieżące informacje konkursowe dostępne są na stronie www.biblioteka.krakow.pl  oraz w filiach Biblioteki Kraków.

Wpisz szukaną frazę: