fbpx

Zapraszamy na spotkanie z Joanną Bator!

Pisarka i fotograf na tropie zaginionej Sandry Valentine. Mroczna historia o miłości, samotności i pisaniu. O podróży na Sri Lankę, wyspie w kształcie łzy, opowie Joanna Bator, jedna z najgłośniejszych i najciekawszych polskich pisarek, zdobywczyni Nagrody Nike w 2013 r.

W spotkaniu wezmą udział Prof. Przemysław Czapliński i Krum Angelov Krumov. Fragmenty najnowszej powieści Joanny Bator przeczyta Anna Polony.

Spotkanie odbędzie się w piątek  27 lutego o godzinie 19.00 w Centrum Kongresowym ICE Kraków (Kraków ul. Marii Konopnickiej 17, sala S3).

Bezpłatne zaproszenia będą dystrybuowane od 18 lutego (środa) od godziny 9:00 w dwóch punktach informacji miejskiej InfoKraków: w Pawilonie Wyspiańskiego (pl. Wszystkich Świętych 2) oraz w Centrum Obsługi Ruchu Turystycznego (przy ul. Powiśle 11). Każdy może odebrać maksymalnie dwie wejściówki. Nie ma możliwości rezerwacji wejściówek.

Joanna Bator – polska pisarka, publicystka i felietonistka. Jest jurorką międzynarodowej Nagrody im. Ryszarda Kapuścińskiego. Laureatka Nagrody Literackiej Nike (2013) za powieść „Ciemno, prawie noc”. Jej książki przetłumaczono m. in. na język hebrajski, niemiecki, francuski, macedoński i węgierski.

Na wydarzenie zapraszają Wydawnictwo ZNAK oraz Krakowskie Biuro Festiwalowe.

Wpisz szukaną frazę: