fbpx

Wyjątkowy plakat do pobrania na Światowy Dzień Książki

Zapraszamy do świętowania zbliżającego się Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich razem z KMLU i Polską Izbą Książki.

Z tej okazji we współpracy z artystką Magdaleną Górską Polska Izba Książki przygotowała plakat na licencji CC, zgodnie z którą można użyć go w dowolnej postaci: wydrukować, upublicznić, rozesłać, użyć w swojej komunikacji, również w internecie i social mediach. Pamiętajmy o oznaczeniu autorstwa.

Plakat do pobrania w trzech rozmiarach (do internetu, do druku i średni) jest dostępny na stronie Polskiej Izby Książki.

Kilka słów o autorce: Magda Górska (Magda Americangangsta), warszawianka, artystka multidyscyplinarna, w swoich pracach wykorzystuje różne techniki – malowanie, kolaż, ilustrację i fotografię. Uwielbia przełamywać granice między odmiennymi formami sztuki wizualnej. Jej prace były publikowane i wystawiane w galeriach od Nowego Jorku, przez Barcelonę, aż po Seul i Dubaj, trafiły też do kolekcji Museum of Crypto Art (MoCA) i kolekcji prywatnych (instagram.com/magda_americangangstawww.facebook.com/magda.gorska.98).

 

 

 

 

 

Wpisz szukaną frazę: