fbpx

Wolontariusze – liczymy na Was!

Przygotowujemy najważniejszy festiwal literacki w Polsce i jeden z najważniejszych w Europie. W ciągu ostatnich siedmiu edycji gościliśmy najznamienitszych pisarzy z całego świata, odwiedziły nas tysiące gości, organizowaliśmy warsztaty i projekcje filmowe. Nie inaczej będzie w tym roku – na 8. edycji Festiwalu Conrada pod hasłem „Intensywność”. Aby jednak wszystkie nasze plany doszły do skutku, potrzebujemy Waszej pomocy.

Jeśli interesujesz się literaturą, chcesz poznać najwybitniejszych i najlepiej zapowiadających się polskich i zagranicznych pisarzy (Michael Cunningham, Richard Flanagan czy Eleanor Catton to dopiero początek naszych zapowiedzi tegorocznych gości) i poznać pracę przy festiwalu od kuchni, dołącz do naszego zespołu na najbardziej emocjonujący i intensywny tydzień października!

Potrzebujemy osób młodych, energicznych i odpowiedzialnych, umiejących pracować w zespole, wykazujących się kreatywnością i posługujących się językiem angielskim przynajmniej w stopniu zaawansowanym (inne języki obce mile widziane).

Wolontariusze będą uczestniczyć w pracach nad przygotowaniem i przebiegiem wydarzenia, opiekować się gośćmi festiwalowymi, obsługiwać centrum festiwalowe, biuro prasowe, czuwać nad social mediami i dbać o obsługę widowni Festiwalu.

Jesteś zainteresowana/zainteresowany?

Wyślij nam swoje CV na adres wolontariat@biurofestiwalowe.pl oraz wypełnij ankietę: pod tym adresem.

Pamiętaj o dołączeniu do CV klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Krakowskie Biuro Festiwalowe z siedzibą w Krakowie, ul. Olszańska 7 w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji zgodnie z warunkami określonymi w ustawie z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz.U z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).

Wyrażenie powyższej zgody jest dobrowolne, a wyrażającemu zgodę przysługuje prawo dostępu do jego danych osobowych przetwarzanych przez Krakowskie Biuro Festiwalowe na mocy niniejszej zgody, prawo ich zmiany i ich poprawiania.

Krakowskie Biuro Festiwalowe zastrzega, że aplikacje, w ramach których nie złożono powyższego oświadczenia o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych, nie będą uwzględniane przy procesie rekrutacji.

Wpisz szukaną frazę: