fbpx

„WE ARE the Future”: wystawa w ramach 6. Międzynarodowego Biennale Architektury Wnętrz

Wystawa zorganizowana w dniach 7–31.03.2020 r. w Pawilonie Wyspiańskiego w Krakowie w ramach 6. Międzynarodowego Biennale Architektury Wnętrz INAW prezentuje sylwetki pracowników Wydziału Architektury Wnętrz. Ekspozycja podkreśla różnorakie pola zainteresowań i temperament artystów, projektantów, twórców; ukazuje różnorodność osobowości artystycznych kadry Wydziału Architektury Wnętrz, która bezsprzecznie wpływa na treści kształcenia przekazywane studentom oraz kreuje wizerunek Wydziału w środowiskach akademickich i branżowych.

Dołącz do wydarzenia na Facebooku!

6. Międzynarodowe Biennale Architektury Wnętrz organizowane pod patronatem Rektora Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie, Profesora Stanisława Tabisza, odbędzie się w dniach 7–31 marca 2020 r. w wybranych lokalizacjach w Krakowie. Tegoroczna, szósta już edycja Biennale stanowi część obchodów 70-lecia Wydziału Architektury Wnętrz Akademii Sztuk Pięknych
im. Jana Matejki w Krakowie.

Do wzięcia udziału w 6 Międzynarodowym Biennale Architektury Wnętrz zaproszeni są projektanci, pedagodzy oraz studenci wyższych uczelni artystycznych i projektowych z kraju i z zagranicy. Podczas Biennale organizowane są konferencja naukowa, konkurs na projekt przestrzeni, a także warsztaty i wystawy prezentujące projekty zrealizowane w ramach interdyscyplinarnych działań Wydziału Architektury Wnętrz z innymi ośrodkami naukowymi i projektowymi.

Więcej informacji o Biennale znajdziecie tutaj.

Wpisz szukaną frazę: