fbpx

Już niebawem rozpocznie się najwspanialsze święto literatury w Europie Środkowej – Festiwal Conrada (20-26.X)!

Chcesz spotkać się w twarzą w twarz z Paulem Austerem, Jaume Cabré, Borisem Akuninem i innymi gwiazdami literatury? Chcesz zobaczyć od środka, jak wygląda realizacja największego festiwalu literackiego w Polsce? Chcesz organizować spotkania z pisarzami, tłumaczami, autorami ilustracji i księgarzami, koncerty, wystawy, projekcje filmów i literackie warsztaty dla dzieci?
Poszukujemy młodych, odpowiedzialnych, energicznych i kreatywnych ludzi, którzy wspólnie z nami będą chcieli współtworzyć zespół organizujący to niezwykłe święto literatury. Wolontariusze festiwalu będą uczestniczyć w pracach nad przygotowaniem i przebiegiem wydarzenia, opiekować się gośćmi festiwalowymi, obsługiwać centrum Festiwalowe i miejsca spotkań.
Jeśli:

– znasz języki obce (zaawansowana znajomość języka angielskiego, mile widziane także inne języki);

– interesujesz się literaturą i jest ona dla Ciebie nieustanną przygodą;

– jesteś świadomym odbiorcą kultury i dlatego chcesz wziąć udział w jej współtworzeniu;

– chcesz przeżyć niezapomnianą przygodę, poznać znakomitych pisarzy, tłumaczy, porozmawiać z ciekawymi ludźmi;

– chcesz zdobyć bezcenne doświadczenia organizacyjne

wyślij swoje CV z dopiskiem Festiwal Conrada pod adres wolontariat@biurofestiwalowe.pl

Prosimy o dopisanie w dokumentacji aplikacyjnej następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Krakowskie Biuro Festiwalowe z siedzibą w Krakowie, ul. Olszańska 7 w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji zgodnie z warunkami określonymi w ustawie z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz.U z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).

Wyrażenie powyższej zgody jest dobrowolne, a wyrażającemu zgodę przysługuje prawo dostępu do jego danych osobowych przetwarzanych przez Krakowskie Biuro Festiwalowe na mocy niniejszej zgody, prawo ich zmiany i ich poprawiania.

Krakowskie Biuro Festiwalowe zastrzega, że aplikacje, w ramach których nie złożono powyższego oświadczenia o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych, nie będą uwzględniane przy procesie rekrutacji.

Wpisz szukaną frazę: