„Się żyje. Kora. Biografia” – książka z naszym patronatem zostanie zekranizowana!

Książka „Się żyje. Kora. Biografia” autorstwa laureatki Nagrody KMLU Katarzyny Kubisiowskiej i wydana przez Wydawnictwo Znak pod patronatem Krakowa Miasta Literatury UNESCO zostanie zekranizowana!

Z radością informujemy, że Wydawnictwo Znak i ATM Grupa podpisały umowę na ekranizację książki „Się żyje. Kora. Biografia”!

„Biografia Kory pióra Katarzyny Kubisiowskiej to świetna, doskonale udokumentowana lektura. Można powiedzieć: gotowa mapa drogowa dla dokumentalisty. Już teraz, we współpracy z autorką i w porozumieniu z Bliskimi Kory, rozpoczynamy pracę nad gromadzeniem materiałów do filmu dokumentalnego. W planach mamy także fabułę, autorskie spojrzenie na tę niezwykłą artystkę” – mówił podczas wspólnego spotkania w Warszawie w siedzibie firmy Andrzej Muszyński, prezes ATM Grupy.

Katarzyna Kubisiowska jest dziennikarką i autorką biografii, tegoroczną laureatką Nagrody KMLU, a książka została objęta patronatem Krakowa Miasta Literatury UNESCO.

Gratulujemy i liczymy na to, że już wkrótce będziemy mogli zobaczyć efekty na ekranach.