fbpx

Sankt Petersburg na Targach Książki w Krakowie

Podczas 21. Międzynarodowych Targów Książki w Krakowie nie tylko Kraków pokaże ofertę licznych niszowych wydawnictw. W dniach 26-29 października br. na Targach w Krakowie po raz pierwszy w Polsce pojawi się reprezentacja wydawców z Sankt Petersburga!

Na stoisku C60 zaprezentują się trzy renomowane wydawnictwa petersburskie: Dom Wydawniczy „Ivan Limbakh”, Dom Wydawniczy „Vita Nova Press” i Dom Wydawniczy „Zvezda Magazine”. W imieniu Międzynarodowych Targów Książki w Krakowie i organizatorów serdecznie zapraszamy do odwiedzenia stoiska i zapoznania się z rzadko w Polsce dostępną ofertą wydawców rosyjskich. Dodatkowo w dniu 26 października 2017 w Sali Lwów o godz. 15:00 – 15:50 będzie miała miejsce prezentacja Międzynarodowych Targów Książki w Sankt Petersburgu (Saint-Petersburg International Book Fair) ze szczególnym naciskiem na obecność na nich wydawców zagranicznych. Zapraszamy!

Dom Wydawniczy Ivan Limbakh

Wydawnictwo publikuje książki wybitnych autorów zagranicznych, których obecność w rosyjskim życiu kulturalnym i intelektualnym uznaje za konieczną. Zasługą wydawnictwa jest wydanie w Rosji książek takich polskich autorów jak: Czesław Miłosz, Witold Gombrowicz, Zbigniew Herbert, Gustaw Herling-Grudziński, Leszek Kołakowski, Adam Wodnicki, Mariusz Wilk.

Dom Wydawniczy „Vita Nova Press”

Wydawnictwo specjalizuje się w limitowanych edycjach klasyki  wydawanej z komentarzami i bogato ilustrowanej. Oferta wydawnictwa obejmuje także poezję, biografie i krytykę literacką. Dom Wydawniczy znany jest ze współpracy z najlepszymi rosyjskim artystami.

Dom Wydawniczy „Zvezda Magazine”

Wydawnictwo jest  nie tylko wydawcą legendarnego magazynu literackiego „Zvezda”, który ukazuje się od roku 1924 i w czasach komunizmu starał się tworzyć przestrzeń dla poetów i pisarzy odrzucanych przez władze sowieckie. Wydawnictwo publikuje obecnie książki poświęcone różnym aspektom życia kulturalnego Rosji.

Wpisz szukaną frazę: