fbpx

Rekrutacja do Studium Literacko-Artystycznego UJ!

CHCESZ UCZYĆ SIĘ OD NAJLEPSZYCH?

Zapisz się do SZKOŁY PISARZY, działającej od 21 lat na najstarszym polskim uniwersytecie, najlepszej na świecie Polonistyce (I miejsce w rankingu), najstarszej i najlepszej szkoły twórczego pisania w Polsce!
Nie ma znaczenia, ile masz lat! Nie ma znaczenia, gdzie mieszkasz. Przyjeżdżali do nas słuchacze ze wszystkich miejsc w Polsce, a nawet z zagranicy (Wiedeń, Bruksela).
Wydział Polonistyki Uniwersytetu Jagiellońskiego ogłasza nabór do PIERWSZEJ W POLSCE SZKOŁY PISARZY, istniejącej od 1994 roku (!),
dwuletniego podyplomowego, prestiżowego STUDIUM LITERACKO-ARTYSTYCZNEGO UJ.
Studia są płatne, przeznaczone dla osób utalentowanych literacko, po licencjacie lub magisterium. Nie ma ograniczeń wiekowych.
Program studiów obejmuje zajęcia warsztatowe (m.in. warsztaty poetyckie, prozatorskie, dramaturgiczne, scenopisarskie, gatunki niefikcjonalne) oraz cykle wykładów z zakresu literatury, filmu, teatru itp. Zajęcia prowadzą wybitni poeci, prozaicy i krytycy.
Do formularza osobowego i biogramu prosimy o dołączenie (w 3 egzemplarzach) 5-10 stron tekstu literackiego (proza, wiersze, dramat, reportaż), a także listu motywacyjnego.
Zgłoszenia przyjmuje (do 20 września br.) sekretariat studiów podyplomowych Wydziału Polonistyki ul. Gołębia 16, p. 44, tel. 12/663 13 23; mail: renata.pinkowska@uj.edu.pl
Informacje na stronie: http://www.sla.polonistyka.uj.edu.pl/
http://www.podyplomowe.uj.edu.pl/wydzial-polonistyki..

Wpisz szukaną frazę: