fbpx

Podziel się projektami literackimi dla młodzieży!

Europejski projekt Engage! zaprasza małe i średnie organizacje związane ze środowiskiem literackim do udziału w wymianie dobrych praktyk  w promowaniu zaangażowanego uczestnictwa młodzieży w życie literackim i kulturalnym.

Podziel się z nami przykładami sukcesów, które osiągnęła Twoja organizacja! Spośród otrzymanych propozycji wybierzemy przykłady dobrych praktyk, które zostaną umieszczone na europejskiej platformie cyfrowej, mającej na celu rozwój zaangażowania młodzieży, skierowanej do instytucji sektora literackiego.

Co zyskasz dzięki podzieleniu się dobrymi praktykami?

  • Międzynarodową promocję Twojej instytucji lub projektu.
  • Przystąpienie do sieci instytucji kultury działającej na rzecz współpracy z młodzieżą.
  • Wyjątkowy materiał poświęcony rozwojowi zaangażowania młodzieży.
  • Darmowy udział w warsztatach poświęconych promowaniu zaangażowanego uczestnictwa młodzieży w życiu kulturalnym, organizowanych w Barcelonie w 2019 roku.
  • Zaproszenie do udziału w konferencji końcowej w Barcelonie w 2019 roku.
  • Darmowy dostęp do wypracowanego zestawu dobrych praktyk Engage!
  • Jeśli Twój pomysł zostanie wybrany jako najlepszy przykład dobrych praktyk, zostaniesz zaproszony do wygłoszenia przemówienia na konferencji podsumowującej.

Aby wziąć udział wypełnij formularz i podaj przykład udanej i ciekawej inicjatywy. Jeśli wolisz, możesz do nas wysłać maila ze swoimi danymi na adres joinus@engagenow.eu, a my skontaktujemy się z Tobą.

Engage! Young Producers to międzynarodowy projekt edukacyjny ukierunkowany na promowanie zaangażowanego uczestnictwa młodzieży w życiu literackim i kulturalnym, pojmowanego jako środek do kształtowania umiejętności krytycznego myślenia oraz lepszego rozumienia wielokulturowej rzeczywistości. Głównym zadaniem projektu Engage! jest stworzenie platformy cyfrowej poświęconej zaangażowaniu młodzieży w kulturę.

Wpisz szukaną frazę: