fbpx

Ostatnie 3 dni naboru na Kurs Pisania Kryminałów!

Zegar tyka nieubłaganie… jeszcze tylko do niedzieli możecie wysyłać zgłoszenia półroczny na Kurs Pisania Kryminałów Miasta Literatury UNESCO, który rozpocznie się 3 września.

Na 12 autorów najlepszych tekstów zgłoszeniowych czeka 10 weekendów wypełnionych zajęciami z czołowymi autorami kryminałów (m.in. królową gatunku Katarzyną Bondą, Mariuszem Czubajem, Katarzyną Puzyńską) redaktorami, ekspertami od prawa autorskiego, procesu wydawniczego, a także specjalistą od tworzenia portretów psychologicznych przestępców.
Po zakończeniu kursu organizatorzy zarekomendują czołowym wydawcom trzech najlepszych absolwentów.

Prawdziwym dowodem, że warto walczyć o swoje marzenia i wziąć udział w projekcie, jest przykład zeszłorocznego absolwenta Kursu Kreatywnego Pisania Ahsana Ridha Hassana, który niedawno podpisał umowę z Wydawnictwem Czwarta Strona na wydanie powieści “Nocny Dzień”.

Podczas zajęć uczestnicy spędzą ok.100 godzin pracując pod okiem doświadczonych specjalistów. Dowiedzą się także, że pisanie kryminałów to ciężka praca, że żeby stworzyć wiarygodną historię trzeba wyjść zza biurka i jak bardzo pisarzowi potrzebny jest pisarzowi dobry redaktor.

O tym co jeszcze potrzebne jest każdemu pisarzowi – unikanie banału i umiejętność balansowanie między “wysokim a niskim” – opowiada pisarz Janusz Rudnicki.

Zgłoszenia tylko do 24 lipca!

Szczegółowe informacje i terminy zajęć są dostępne tutaj.

Wpisz szukaną frazę: