fbpx

Luty narodowym miesiącem pisania opowiadań

Na wzór amerykańskich konkursów literackich angażujących całe społeczeństwo w danym miesiącu do pisania tekstów literackich, Ha!art ogłasza luty 2014 narodowym miesiącem pisania opowiadań.

Czekamy na Wasze teksty, które – mamy nadzieję – nas zaskoczą, pokażą nam nowe drogi rozwoju literatury polskiej, a Wam pozwolą dotrzeć do czytelników. Ustalamy proste zasady: nadesłane krótkie formy muszą być rozpoczęte i skończone w lutym 2014, a autorki i autorzy to osoby, które dotychczas nie publikowały w naszym piśmie. Na teksty czekamy do godz. 23:59 dn. 28 lutego 2014. Kolektywnie w gronie pisarzy i redaktorów wybierzemy najlepsze opowiadania, opublikujemy je w 45 numerze pisma Ha!art, zapłacimy Wam groszowe stawki czasopiśmiennicze, zaprosimy Was do Krakowa na serię czytań i znajdziemy dla Waszej twórczości czytelników.  Zaskoczcie nas!

Teksty należy wysyłać na adres korporacja@ha.art.pl z hasłem: Luty narodowym miesiącem pisania opowiadań.

Również do końca lutego 2014 można nadsyłać artykuły do jubileuszowego 45 nr Ha!art.

Z okazji piętnastolecia powstania magazynu Ha!art otwieramy pierwszy w 2014 roku numer dla naszych Czytelniczek i Czytelników. Przyślijcie swoje teksty krytyczne, reporterskie, fragmenty dzienników lub inne formy tekstowe. Wymyślcie dla nas nowe gatunki. Zamieńmy się rolami – chętnie staniemy się Waszymi czytelnikami i nawiążemy z Wami współpracę. Zasada jest jedna: osoby wysyłające teksty nie mogły wcześniej publikować w Ha!arcie.

Wpisz szukaną frazę: