fbpx

Kolejna wymiana i kolejny sukces! To było wyjątkowe, bo pierwsze tej jesieni Drugie Życie Książki. Chłód i niesprzyjająca aura nie zniechęciły Was do tłumnego odwiedzenia Pawilonu Wyspiańskiego i wymieniania się książkami. Wszystkim, którzy postanowili spędzić z nami ostatnią niedzielę – dziękujemy! I już teraz zapraszamy na kolejne październikowe wymiany, a będzie ich wiele. Szykujcie się!

W środę 16 października książkami wymienimy się w Gołębniku (ul. Gołębia 14) w godz. 10.00 – 20.00. A już od 21 października zapraszamy na edycje specjalne towarzyszące Festiwalowi Conrada oraz Targom Książki. W dniach 21 – 27 października nasze stoisko znajdziecie w Centrum Festiwalowym w Pałacu pod Baranami (Rynek Główny 27) oraz w Galerii Krakowskiej (ul. Pawia 5). Od 24 października zachęcamy również do odwiedzenia 17. Targów Książki w hali Targów w Krakowie (ul. Centralna 41a). Zapraszamy na nasze stoisko nr A28! Do zobaczenia!

Przypominamy, że Drugie Życie Książki to wspólna akcja Krakowskiego Biura Festiwalowego i portalu Bookeriada.pl. W bezpłatnej książkowej wymianie może wziąć udział każdy: wystarczy przynieść przynajmniej jedną, a maksymalnie dziesięć książek, koniecznie w dobrym stanie. Publikacje wydane do 1995 roku można wymienić tylko na takie, które również ukazały się do tej daty; nowszą książkę (wydaną po 1995 roku) – można wymienić na każdą dostępną podczas akcji. Więcej o akcji: www.drugiezycieksiazki.pl

Patroni medialni: RMF Classic i magazyn Fragile.

Partnerzy: Galeria Krakowska, Strefa Wolnego Czytania, Klubokawiarnia likeKonik

Projekt dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego

Wpisz szukaną frazę: