fbpx

Konkurs na film o Mieście Kreatywnym UNESCO!

Młodzi filmowcy – do dzieła! Small World Film Festival – wydarzenie organizowane przez Bradford Miasto Filmu UNESCO – zaprasza do udziału w konkursie na krótkometrażowy film o życiu w Mieście Kreatywnym organizowanym pod hasłem „Moje Miasto”. Dozwolone są wszystkie gatunki: od animacji, poprzez dokument aż do fabuły sci-fi. Rozejrzyjcie się więc, puśćcie wodze fantazji i zgłaszajcie swoje pomysły! Pokażcie swoje ulubione literackie miejsca, przedstawcie ukochanych pisarzy, opowiedzcie o tym, jak żyje się w Krakowie Mieście Literatury UNESCO.

Film, trwający nie dłużej niż 6 minut, powinien zawierać napisy w języku angielskim. Wszystkie produkcje spełniające wymagane kryteria będą wyświetlone w sercu parku miejskiego w Bradford w czerwcu tego roku, natomiast pięć zwycięskich filmów zostanie zaprezentowanych podczas tegorocznego Zjazdu Sieci Miast Kreatywnych UNESCO w Enghien-les-Bains.

UWAGA: Czasu jest coraz mniej! Termin upływa 31 marca. Na szczęście ciekawych tematów w Mieście Literatury nie brakuje. Zatem kamery w dłoń!

Szczegółowe informacje

small

 

 

Wpisz szukaną frazę: