fbpx

Kod QR akcji Czytaj PL w Internecie… za obietnicę

Plakaty Czytaj PL nie są dostępne w Twojej miejscowości? Są umieszczone tylko w miejscach, do których dostęp nie jest łatwy (ogólniak, którego wejścia chronią groźny Pan Woźny z grupą dyżurnych uczniów)? Postanowiliśmy wysłuchać Waszych próśb i podobnie jak w zeszłym roku, udostępnić w Internecie plakaty umożliwiające wejście do akcji. Jednak aby je dostać, należy złożyć szczególną obietnicę…

Ja, miłośnik książek i czytania, pobiorę za chwilę darmowy plakat z kodem QR, który dostęp do 12 e-bestsellerów w całości i za darmo. Jednocześnie obiecuję, że plakat wydrukuję i powieszę w widocznym miejscu, tak aby inni mogli korzystać z niego do woli, a ja bym miał satysfakcję z zarażania czytaniem innych.

Każdy, kto zgodzi się złożyć taką obietnicę, może pobrać plakat w jednym z czterech dostępnych formatów. Co więcej, osoby, które ściągnęły plakat, mogą wziąć udział w konkursie „Książka za obietnicę” i wygrać czytnik Pocketbook Aqua 2 wraz z bonem na e-booki do księgarni Woblink. Wystarczy przesłać zdjęcie i lokalizację wywieszonego przez siebie plakatu przez formularz dostępny na TEJ STRONIE.

kod QR akcji czytaj pl – kliknij w link

Plakaty dodane do formularza zostaną też oznaczone na mapie tegorocznej akcji. W zeszłym roku dzięki zaangażowaniu internautów, którzy spełnili obietnicę, akcja dotarła do 120 dodatkowych miejscowości, czterech krajów i na kolejny kontynent (Australia)!

Organizatorzy akcji Czytaj PL konsekwentnie stawiają na entuzjazm i zaangażowanie samych czytelników w promowanie akcji. Od początku listopada tysiąc uczniów w szkołach ponadgimnazjalnych na terenie całego kraju dumnie nosi koszulki z kodami QR umożliwiającymi pobranie e-booków i audiobooków na swojego smartfona.

Pierwsze punkty z plakatami zamieszczonymi przez samych czytelników (oznaczone kolorem fioletowym) już pojawiły się na tegorocznej mapie.

Korzystajcie z naszej akcji, oddawajcie się lekturze i jeśli podoba Wam się to co robimy oraz aplikacja Woblink, to pamiętajcie, żeby zostawić jej 5 gwiazdek. Bardzo nam to pomaga w przygotowywaniu kolejnych niespodzianek dla Was!

 

[Źródło: www.czytajpl.pl]

Wpisz szukaną frazę: