fbpx

KMLU na Halfway Festival w Białymstoku

Już w najbliższy weekend, 28-30 czerwca, Halfway Festival, a na nim przygotowany wspólnie z Krakowem – Miastem Literatury UNESCO program literacki.

Co przygotowaliśmy dla uczestniczek i uczestników białostockiego festiwalu? W piątek, 28 czerwca o godz. 18:00 w Sali Kameralnej Opery i Filharmonii Podlaskiej porozmawiamy o psychozach, szaleństwie i tym, czego zrozumieć nie potrafimy, choć próbujemy zrozumieć za pośrednictwem literatury i muzyki. Udział w dyskusji wezmą Łukasz Orbitowski, Olga Hund i Anna Mazurek.

W sobotę, 29 czerwca o godz. 14.30, także w Sali Kameralnej Opery zapraszamy na dyskusję o alterkulturze, trzecim obiegu, o ludziach, którym się chciało i chce nadal, o środowisku dynamicznym i twórczym, niesłusznie niedocenianym, o kosmicznych pojazdach, wielościennych kostkach i odzywkach elfów W dyskusji zatytułowanej „Historie fandomowe” wezmą udział Tomasz Pindel i Piotr Kofta.

Od 8 lat Halfway Festival konsekwentnie podąża tą samą ścieżką wytyczoną w połowie drogi. Nie przepychając się, nie spiesząc na złamanie karku, z nikim się nie ścigając, idąc własnym rytmem. Najważniejsza jest muzyka, dlatego festiwal odrzuca wszelkie bariery – łączy w muzycznych emocjach, daje radość, pobudza wzruszenie. Program tegorocznej edycji festiwalu znajdziecie na stronie www.halfwayfestival.com.

Wpisz szukaną frazę: