fbpx

Podczas tegorocznej odsłony OFF Festivalu, w trakcie święta muzyki alternatywnej, w przerwie pomiędzy koncertami będziecie mieli okazję także… poczytać!

Między 1 a 3 sierpnia odwiedźcie festiwalowy namiot Kawiarni Literackiej, gdzie znajdziecie księgarnię krakowskiego Ha!artu. Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkowym ofertą wydawniczą oraz programem spotkań z uznanymi autorami! Wśród gości Kawiarni znajdzie się m.in. Łukasz Orbitowski – pisarz znany przede wszystkim z powieści grozy i zamiłowania do fantastyki.

Do księgarni zawita także Czytaj KRK! – literacki projekt Krakowskiego Biura Festiwalowego w postaci elektronicznej biblioteki umożliwiającej darmowe wypożyczanie e-bookowych nowości i bestsellerów za pośrednictwem telefonu lub tabletu, dzięki któremu pobierzecie jeden z dziesięciu tytułów wchodzących w skład sierpniowej edycji akcji! Do wyboru książki wydawnictw : Cyfrant, Insignis, Karakter, Otwarte, Sine Qua Non, Wydawnictwo a5, Wydawnictwo Literackie, Znak oraz Znak Emotikon. Więcej informacji na www.qr.miastoliteratury.pl.

Do Kawiarni Literackiej znajdującej się w samym sercu festiwalu zapraszamy od 14:00 do 4:00. Do rozczytania się podczas OFF Festivalu zachęca Korporacja Ha!art oraz Krakowskie Biuro Festiwalowe.

Więcej informacji o księgarni na www.ha.art.pl.

Wpisz szukaną frazę: