fbpx

Był sobie Król – akcja crowdfundingowa

Na platformie wspieram.to trwa właśnie akcja crowdfundingowa, której celem jest wydanie książki Był sobie król… Poczet królów wybieranych cz1. Jest to trzeci tom serii dla małych i dużych miłośników historii Polski autorstwa Mariusza. Autor znany jest przede wszystkim z cyklu o detektywie Kacprze Ryksie, który w XVI-wiecznym Krakowie tropi przestępców i rozwiązuje autentyczne sprawy kryminalne.

Był sobie król… to z kolei trzyczęściowa seria popularnonaukowa, która w niezwykle przystępny sposób przybliża czytelnikowi dzieje naszego kraju. To książki dla całej rodziny i na całe życie. Uczą i bawią snując opowieść o naszych przodkach, począwszy od czasów legendarnych, a na ostatnich królach kończąc. Pozbawione niepotrzebnych, suchych faktów, zobrazowane genialnymi ilustracjami  Zuzy Wolly oraz wzbogacone o tony ciekawostek udowadniają, że nasze dzieje potrafią być nie mniej fascynujące niż najlepsze seriale HBO czy Netflixa.

Zachęcamy i zapraszamy do wsparcia wydania tej pięknej, elegancko wydanej i mądrej książki.  Możecie to zrobić poprzez przedsprzedażowy zakup własnego egzemplarza i unikalnych gadżetów z nią związanych. Kampania na wspieram.to potrwa do 30 września 2018, a premiera przewidziana jest na październikowe Targi Książki w Krakowie.  Jeśli akcja się powiedzie, autorzy kampanii podzielą się Waszym wsparciem i podarują darmowe egzemplarze książek domom dziecka w całej Polsce.

Link do kampanii:

https://www.wspieram.to/bylsobiekrol3

Wpisz szukaną frazę: