Antologia tekstów Kursu Pisania Powieści KMLU 2022/23

Tegoroczna Antologia tekstów Kursu Pisania Powieści Krakowa Miasta Literatury UNESCO już jest dostępna. Zapraszamy do lektury!

Znalazło się w niej jedenaście fragmentów prozy, nad którą pracowali uczestnicy kursu pod okiem znakomitych redaktorów – Filipa Modrzejewskiego i Pawła Goźlińskiego. Podczas weekendowych spotkań w Pałacu Potockich, siedzibie Krakowa Miasta Literatury UNESCO, powstały (albo dojrzały) teksty świeże, intrygujące, po prostu: dobre. Jesteśmy pewni, że nazwiska ich autorek i autora zobaczymy wkrótce na okładkach książek i wśród nominacji do literackich nagród – tak, jak to miało miejsce w przypadku innych absolwentek i absolwentów naszego kursu: Barbary Woźniak, Olgi Górskiej, Elżbiety Łapczyńskiej i wielu innych.
Serdecznie zachęcamy do lektury wszystkich tekstów – z przekonaniem, że dostarczą one Państwu wielu literackich przyjemności.

Zainteresowanych współpracą wydawców serdecznie zachęcamy do kontaktu z organizatorami Szkoły Pisania KMLU: pisz@miastoliteratury.pl

LINK DO ANTOLOGII