fbpx

Adam Wajrak „Wielka księga prawdziwych tropicieli” – premiera 1 czerwca

Wartościowe, mądre, pięknie wydane i zilustrowane, od uwielbianych autorów i wciągające tak, że telefony i tablety idą w kąt – szukacie takich książek dla dzieci a przy okazji… dla samych siebie? My też! I dlatego ogromnie miło nam przedstawić nowość od Wydawnictwa Agora dla dzieci i rodziców – „Wielką księgę prawdziwych tropicieli” Adama Wajraka! Książka ukazała się pod patronatem Krakowa Miasta Literatury UNESCO.

 

Chcesz zostać prawdziwym tropicielem/tropicielką? Weź Adama Wajraka za przewodnika i przeżyj wspaniałe przygody!

 

Po diabła nam egzotyczne dżungle i sawanny, skoro mamy takie skarby – dziwi się Adam Wajrak i zabiera nas w Polskę: do lasów, na łąki i bagna, nad morze, rzeki i stawy, w góry, do Puszczy Białowieskiej, a także na ulice miast i miasteczek. Pokazuje nam, że wszędzie tam przy odrobinie wiedzy, cierpliwości i spostrzegawczości można zobaczyć fascynującą przyrodę. Wiosna, lato, jesień, zima – cztery części „Wielkiej księgi prawdziwych tropicieli” pełne są wskazówek, jak przeżyć wspaniałe, ekscytujące, a czasem mrożące krew w żyłach tropicielskie przygody. Możesz się sprawdzić w roli detektywa tropiącego groźnego mordercę, poszukiwacza najbardziej tajemniczych mieszkańców polnych norek czy twardziela pokonującego zaspy śnieżne i bagna. Nie zabraknie też okazji, by wprosić się na kolację do wilczej watahy, podejrzeć rodzinny ptasi piknik czy posłuchać najlepszego koncertu w okolicy… Dzięki tej książce zdobędziesz też mnóstwo wiedzy na temat polskiej flory i fauny. A do tego wciągające opowieści Adama Wajraka zilustrowane są licznymi zdjęciami jego autorstwa. Zobaczcie – w Polsce mamy wszystko, co potrzebne prawdziwym tropicielom! Gotowi? No to w drogę! Na spotkanie a autorem w Krakowie zaprosimy Was już wkrótce.

 

Więcej informacji: http://wydawnictwoagora.pl/adam-wajrak-na-tropie-wielka-ksiega-prawdziwych-tropicieli-na-rynku-na-dzien-dziecka/

 

Wpisz szukaną frazę: