Zapraszamy na Weekend z Reporterami Dużego Formatu

Specjalna gratka dla miłośników reportażu! – Dwudniowe warsztaty z reporterami Dużego Formatu!

Razem z Instytutem Reportażu przygotowaliśmy dla Was intensywny, dwudniowy kurs, który poprowadzą doświadczeni i nagradzani reporterzy: Konrad Oprzędek, Anna Śmigulec i Renata Radłowska. Kurs składa się z 6 bloków tematycznych – łącznie czeka Was blisko 10 godzin zajęć, w trakcie których prowadzący umiejętnie połączą teorię z praktyką. Posłuchacie o doświadczeniach nagradzanych reporterów, poznacie tajniki ich warsztatu, będziecie analizowali wybrane teksty, a także pisali własne pod okiem prowadzących.

Więcej informacji o programie warsztatów i sylwetkach prowadzących znajdziecie na stronie pisz.miastoliteratury.pl! Zapisy już trwają!