Pierwszy BookTruck na ulicach Krakowa!

Zmechanizowana gastronomia na stałe zadomowiła się w krajobrazie miasta  – zainspirowani jej popularnością, już w najbliższą niedzielę zaoferujemy krakowianom coś na ostro, coś zjadliwego, coś gorzkiego… tyle że w formie książki. 10 maja na ulice Krakowa Miasta Literatury UNESCO wyjedzie pierwszy BookTruck: stylowy kabriolet, którego tylna kanapa będzie wypełniona po brzegi książkami. Na bagażniku auta usiądzie kukiełkowa postać  Zaczytanego.

Akcja, organizowana przez Rusz Książką! pod patronatem Krakowa Miasta Literatury UNESCO, towarzyszy Wyborom Literackim – BookTruck będzie, również mobilnym punktem głosowania na najlepszego polskiego pisarza. Do każdej książki, rozdanej z BookTrucka dołączona będzie karta umożliwiająca oddanie głosu.

Przypominamy, że do wzięcia udziału w wyborach uprawnieni są wszyscy obywatele Krakowa Miasta Literatury UNESCO.

Serdecznie zapraszamy!

Rozkład jazdy BookTrucka 10 maja 2015:

12-00-13:30 Plac Szczepański

14:00-15:30 Mały Rynek

BookTruck kursuje między Placem Szczepańskim a Małym Rynkiem, aż do wyczerpania książkowych zapasów, zapraszamy!