Kontakt

Czytelnicy do dzieła!

Aby portal miastoliteratury.pl był zawsze aktualnym kompendium wiedzy o literackim Krakowie, jego najważniejszych pisarzach, najsłynniejszych książkach, wyjątkowych wydawnictwach, kultowych księgarniach, bibliotekach o niepowtarzalnym klimacie, literackich kawiarniach, spotkaniach poetyckich i krakowskiej gościnności dla ludzi pióra, niezbędna jest pomoc wszystkich miłośników literatury.

 

LiteraTURA: Nie mów pas w tej turze!

Jesteś organizatorem wydarzeń związanych z literaturą? Napisz do nas! Pobierz formularz, uzupełnij i do 10. dnia każdego miesiąca prześlij do nas informację o wydarzeniu organizowanym w miesiącu następnym na adres kontakt@miastoliteratury.pl. Razem stworzymy LiteraTURĘ – wieloaspektową akcję komunikowania wydarzeń literackich w Krakowie.

Krakowskie Biuro Festiwalowe

ul. Wygrana 2

30-311 Kraków

 

tel.: +48 12 354 25 00

fax: +48 12 354 25 01

 

mail: poczta@biurofestiwalowe.pl
www.biurofestiwalowe.pl

Dyrektor Krakowskiego Biura Festiwalowego

Izabela Helbin

mail: poczta@biurofestiwalowe.pl

Zastępca Dyrektora ds. Programowych

Robert Piaskowski

mail: piaskowski@biurofestiwalowe.pl

Urszula Chwalba

Kierownik Działu Literackiego, manager Festiwalu Conrada. Odpowiada za realizację programu Miasta Literatury UNESCO.

mail: uchwalba@biurofestiwalowe.pl

Jakub Kulasa

Koordynator projektów łączących literaturę i nowe technologie, m.in. Czytaj PL!, a także Kursu Kreatywnego Pisania Miasta Literatury UNESCO. Odpowiada za współpracę z wydawcami.

mail: jkulasa@biurofestiwalowe.pl

Justyna Jochym

Z ramienia KBF zajmuje się kontaktami międzynarodowymi, koordynuje współpracę z Siecią Miast Literatury UNESCO oraz Siecią Miast Pisarzy Uchodźców ICORN.

mail: jjochym@biurofestiwalowe.pl

Krzysztof Żwirski

Odpowiada za współpracę z księgarniami. Koordynator akcji Drugie Życie Książki.

mail: kzwirski@biurofestiwalowe.pl

Jakub Sokołowski

Koordynator wydarzeń literackich w przestrzeni miejskiej, m.in. spacerów literackich.

mail: jsokolowski@biurofestiwalowe.pl

Michał Koza

Koordynator wydarzeń literackich, m.in. Festiwalu Miłosza oraz akcji literaTURA.

mail: mkoza@biurofestiwalowe.pl

Redakcja strony

Barbara Rumińska
mail: bruminska@biurofestiwalowe.pl