Szymborska czyta Szymborską w Nowej Klasie C!

Fuzja wysokiej kultury z wysoką technologią to wynik nawiązanej właśnie współpracy partnerskiej między Fundacją Wisławy Szymborskiej i Sobiesław Zasada Automotive.

Dzięki tej inicjatywie Fundacja zyskuje partnera, który wesprze jej potrzeby logistyczne, przekazując w użytkowanie najnowszy model Mercedesa Klasy C – dokładnie w dniu jego rynkowej premiery.

Użytkownicy Mercedesów Klasy C zyskują natomiast możliwość obcowania z wielką poezją w intymnych wnętrzach swoich samochodów: dzięki uprzejmości Fundacji Wisławy Szymborskiej w nowoczesnym systemie audio zainstalowany został audiobook, na którym Noblistka czyta własne wiersze z tomu Dwukropek.

Partnerstwo takich instytucji, jak nasze, ma charakter bezprecedensowy. Ale przecież – jak pisała Wisława Szymborska – „nic dwa razy się nie zdarza”!