Spektakle „Lem vs. P.K. Dick” i urodzinowa dyskusja przeniesione na październik

Z przyczyn niezależnych od organizatorów spektakle Lem vs. P.K. Dick w reżyserii Mateusza Pakuły zostaną wystawione w innych niż początkowo planowanych terminach. Spektakl zobaczymy w Teatrze Łaźnia Nowa w dniach 23, 24, 25, 26 i 27 października. Zmianie terminu uległa też dyskusja towarzysząca spektaklowi. Odbędzie się ona 25 października.

99. urodziny Stanisława Lema Kraków świętuje w teatrze. Do tej pory zobaczyliśmy już adaptacje dzieł autora Solarisa w Teatrze Groteska i Teatrze Ludowym. Przy okazji spektakli o nowej rzeczywistości, która jest znacznie bliższa, niż się nam wydaje, porozmawiali m.in. Jacek Dukaj, Łukasz Orbitowski i Anna Olszewska. Na trzeci spektakl i piątą dyskusję musimy jednak poczekać. 23, 24, 25, 26 i 27 października zapraszamy do Teatru Łaźnia Nowa na spektakl Lem vs. P.K. Dick w reżyserii Mateusza Pakuły, a 25 na dyskusję Wygodne kłamstwa niewygodne prawdy, czyli Lem vs. P.K. Dick i inne fantastyczne teorie spiskowe, w której wezmą udział Wojciech Orliński, Matusz Pakuła, Łukasz Lamża. Rozmowę poprowadzi Paulina Małochleb. Dyskusji wysłuchają widzowie spektaklu w Łaźni Nowej, ale także wszyscy Ci, którzy będą z nami na profilu Facebook Krakowa Miasta Literatury UNESCO, gdzie odbędzie się transmisja live ze spotkania.

Poniżej pełna rozpiska nowych terminów spektakli i dyskusji. Więcej informacji o 99. urodzinach Stanisława Lema pod hasłem Dzisiaj jest jutro znajdziecie tutaj: http://miastoliteratury.pl/dzisiaj-jest-jutro-spektakle-teatralne-i-dyskusje-o-przyszlosci-z-okazji-urodzin-stanislawa-lema/

23 października, godz. 19.00

24 października, godz. 19.00