Multimedialne podsumowanie literackiego roku 2015 w Krakowie

Kraków żyje literaturą i jest to życie szalenie intensywne. Od dziś na naszej stronie 2015.miastoliteratury.pl dostępny będzie multimedialny raport dokumentujący najważniejsze literackie wydarzenia roku 2015.

Ubiegły rok potwierdził, że literatura to jeden z fundamentów krakowskiego życia kulturalnego. Jego rozwój to dla nas intensywna, aktywna praca, ale również ogromna satysfakcja. Mamy wiele powodów do radości – patrząc wstecz, widzimy fascynujący obraz setek wydarzeń, instytucji i przede wszystkim ludzi, którzy nie wyobrażają sobie życia bez książki. Dla nich Kraków jako Miasto Literatury UNESCO miał w ubiegłym roku mnóstwo unikalnych propozycji.

Zapraszamy więc do odwiedzania, oglądania, czytania i wspominania , a także planowania z nami kolejnego udanego roku literackiego w Krakowie.

Zobacz więcej: www.2015.miastoliteratury.pl