Literacki spacer śladami Josepha Conrada już 14 lutego!

Serdecznie zapraszamy na kolejny literacki spacer po Mieście Literatury UNESCO! 14 lutego wyruszymy w Kraków śladami niezwykle oryginalnego pisarza, który wypłynął na szerokie wody literatury. Szlak poprowadzi Grzegorz Jankowicz – dyrektor programowy Festiwalu Conrada.

Aby wziąć udział w spacerze wystarczy się zarejestrować – zapisy pod adresem spacery@miastoliteratury.pl. Miejsce rozpoczęcia spaceru podajemy w odpowiedzi na zgłoszenie.

Spacery literackie to cykl tematycznych przechadzek po Krakowie realizowany przez Krakowskie Biuro Festiwalowe, operatora programu Kraków Miasto Literatury UNESCO. Co miesiąc wyruszamy na odkrywanie Krakowa śladami znanych i mniej znanych pisarek i pisarzy, epok i nurtów literackich.

14 lutego, godz. 11:00
Literacki spacer śladami Josepha Conrada