Kraków Miasto Literatury wspiera akcję crowdfundingową książki „Szał Vandy”

„Zbierz w myślach to, co wiesz o Krakowie i jego legendach, a później wyrzuć to za siebie – «Szał Vandy» to całkowicie nowa jakość, świeże spojrzenie i wyjątkowo wciągający wir historii…” czytamy w recenzji wydawniczej książki Marty Kurek „Szał Vandy”.

„Co byś powiedział/powiedziała, gdyby do miasta, w którym mieszkasz, przybyły smoki? Zdziwiłbyś się, przestraszył, uciekł…? Jeśli chcesz się przekonać, dobrze trafiłeś! Zapraszam Cię dalej – spraw, by Dragonus wróciły do Krakowa. Zostań mecenasem powieści „Szał Vandy” i dołącz do Galerii Wspierających, która będzie wydrukowana na kartach książki” – pisze sama autorka w opisie projektu na stronie www.polakpotrafi.pl.

Kraków Miasto Literatury UNESCO objął swoim patronatem akcję crowdfundingową prowadzoną przez Martę Kurek, autorkę książki „Szał Vandy”. Projekt ma na celu społeczne zebranie środków na samodzielną publikację powieści fantastycznej, w której smoki wychodzą z ukrycia i przejmują władzę nad Krakowem. Każdy internauta może wspomóc przedsięwzięcie dobrowolną darowizną. Pod tym adresem można znaleźć pełne informacje, jakie środki i na jakie działania zostaną przeznaczone. Trzeba przyznać, że akcja crowfundingowa prowadzona przez Autorkę została rozpisana równie skrupulatnie i szczegółowo, co świat przedstawiony w powieści. Darczyńców czekają wspaniałe wyrazy wdzięczności w postaci smoczych gadżetów.

Marta Kurek mówi o sobie, że jest niepoprawną optymistką, a my z entuzjazmem jej kibicujemy i życzymy sukcesu – wydania debiutanckiej powieści!

Akcję można wesprzeć na stronie www.polakpotrafi.pl.

d0828de8c253fa5ca686dfa033131fb4