Festiwal Miłosza rekrutuje wolontariuszy!

Już niedługo rozpocznie się 7. Festiwal Miłosza!

Spotkania autorskie, wspólne czytanie wierszy, dyskusje i debaty – w dniach 7–10 czerwca Kraków, już po raz siódmy, stanie się światową stolicą poezji. Festiwal Miłosza 2018 będzie okazją do spotkania z wybitnymi polskimi twórcami, m.in.: Markiem Krystianem Emanuelem Baczewskim, Marzanną Bogumiłą Kielar, Marcinem Baranem i Urszulą Kozioł, a także gośćmi z zagranicy, wśród których znajdą się: Jane Hirshfield i Ron Padgett (USA), Eugenijus Ališanka (Litwa), Katja Gorečan (Słowenia), Maria Stiepanowa (Rosja) i Olvido García Valdés (Hiszpania). Dyrektorem artystycznym festiwalu jest poeta i krytyk literacki Krzysztof Siwczyk.

Czy chcesz:

Przekonać się na żywo, kim są sławni na całym świecie poeci?
Zobaczyć „od kuchni”, jak wygląda realizacja festiwalu poetyckiego?
Nabrać doświadczenia w organizacji spotkań, debat, koncertów, wystaw, projekcji filmowych i pasm edukacyjnych?

Dołącz do nas i zostań wolontariuszem Festiwalu Miłosza 2018!

Poszukujemy młodych, odpowiedzialnych, energicznych i kreatywnych ludzi, którzy wspólnie z nami będą chcieli współtworzyć zespół organizujący to niezwykłe święto literatury. Wolontariusze festiwalu będą uczestniczyć w pracach nad przygotowaniem i przebiegiem wydarzenia, opiekować się gośćmi festiwalowymi, obsługiwać centrum Festiwalowe i miejsca spotkań.

Brzmi interesująco? Ślij swoje CV na adres wolontariat@biurofestiwalowe.pl!

Oczekujemy od Ciebie:
zainteresowania Festiwalem – i entuzjazmu!
znajomości przynajmniej jednego języka obcego;
odpowiedzialnego, zorganizowanego podejścia do obowiązków wolontariusza.

POBIERZ FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Po wypełnieniu formularza załącz go jako plik wraz ze swoim CV, które prześlesz do dnia 25 maja 2018 r. na adres e-mail: wolontariat@biurofestiwalowe.pl

Czekamy na Ciebie!