Absolwent 1. edycji Kursu Kreatywnego Pisania Miasta Literatury UNESCO wydaje książkę

Ahsan Ridha Hassan, absolwent pierwszej edycji Kursu Kreatywnego  Pisania Miasta Literatury UNESCO, jeden z 3 wyróżnionych autorów, podpisał właśnie umowę z wydawnictwem Czwarta Strona. Książka pod tytułem „Nocny dzień” ukaże się z początkiem 2017 roku.

Ahsan Ridha Hassan ukończył pierwszą edycję Kursu Kreatywnego Pisania z wyróżnieniem, a  niedawno podpisał umowę wydawniczą na publikację swojej powieści. Ma 28 lat, pochodzi z Bielska-Białej i na co dzień mieszka w Krakowie. Według opinii redaktorów prowadzących zajęcia obdarzony jest niezwykłym słuchem językowym i znakomicie radzi sobie z tworzeniem nietuzinkowych postaci, panuje nad fabułą, a wątki snuje w wyrafinowany i jednocześnie przejrzysty dla czytelnika sposób.

Głównym bohaterem powieści będzie Robert Ridle, którego poznajemy, kiedy budzi się w pociągu. Wie tylko tyle, że jedzie do Sopotu, bo dostał zadanie od enigmatycznego Zleceniodawcy. Dla Roberta to nic nowego, w końcu utrzymuje się z rozwiązywania podobnych spraw. Jednak to zlecenie jest inne, niż wszystkie… Co odkryje Robert Ridle? I dlaczego na kartkach powieści pojawia się najsłynniejszy w dziejach Polski seryjny morderca, Karol Kot?

Czwarta-strona-logo

Czwarta Strona, wydawca książki, to marka istniejącego od ponad pół wieku Wydawnictwa Poznańskiego. Specjalizuje się w literaturze popularnej, biografiach, a także literaturze z wyższej półki.

Trzymamy kciuki za dalsze sukcesy autora i jednocześnie zachęcamy gorąco do udziału w drugiej Edycji Kursu Pisania, który tym razem odbędzie się pod znakiem kryminału.
Więcej informacji o Kursie Pisania Kryminałów Miasta Literatury UNESCO możecie znaleźć tutaj.